Firmamız;

Mantolama ve Boya konusunda 16 yıllık deneyimi ve tecrübesi olan firmamız bu sektörde üretici ve uygulamacı olarak siz apartman yöneticilerine, inşaat firmalarına hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Geçen yıllar arasında birçok deneyim ve tecrübe kazanmış olan firmamız uygulama konusundaki en iyi hizmet nasıl verebileceği konusunda 3 ana kural kendisine ilke edinmiştir.

 

1- UZMAN

Son yıllarda giderek artan dış cephe boya ve mantolama uygulamacılığı, sektöre bu işi yapıp yapamayacağını belli olmayan birçok kişinin usta adı altında bu işe atılmasını sağlamıştır. Bu nedenden dolayı sektördeki işçilik kalitesinin düşmesine kısa ve uzun vadede sorunların yaşanmasına yol açmıştır.

 

2- KALİTE ve GARANTİ

Uygulama dalında kullandığımız tüm malzemelerin kendi teknik özelliklerine uygunlukları şirketimiz tarafından garantilenmiştir ve şirketimizin garantisini yansıtmaktadır. İşçilikten doğabilecek hatalar 5 yıl süre ile firmamızın bakım garantisi altındadır.

 

3- MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Siz müşterilerimizi yaptığımız işin sonucunda memnun bırakmayı her zaman en önemli görevimiz olarak kabul etmekteyiz. İşe başlandığı andan teslim edildiği zamana kadar geçen süre içinde bizat kendimiz işi her an kontrol altında tutar, tüm ufak ayrıntıları dahi sonuna kadar denetler ve dört dörtlük bir şekilde işi siz müşterilerimize teslim ederiz.

Neden Dış Cephe Kaplaması Yaptırmalıyız?

Artan sokak yaşam gürültüsü, istikrarsız geçen mevsimler, aşırı sıcak yada soğuk hava, yağışlar ev sahiplerini kalıcı çözümler bulmaya zorluyor. Bunlardan en iyisi, yıllara meydan okuyan, iklim koşullarına dayanıklı dış cephe kaplamaları (strafor köpük)

Taahhüt Ettiğimiz İşler

1) Apartmanınızın dış cephelerinde portatif iş boru iskelesi kurulacak. Peyzaj örtüsü korunacaktır.
2) Cephedeki toz ve kabermış toz kabarcıkları tamamen kazınarak temizlenmesi
3) uygulama yapılacak yüzeylerdeki kırık ve çatlaklar tamir harçları ile bina estetiğini bozmadan itina ile yapılacaktır.
4) uygulama yapılacak yüzeylerin nem ve rutubetten korunması için yüzeylere neme karşı izolasyon astarı uygulanması
5) Yukarıdaki işin bitiminden sonra dış cepheye beğendiğiniz renkte ve istenilen malzeme uygulanacaktır.
6) Dış cephe işleri bitiminden sonra pencere kasaları ve sıca arasındaki boşluklar boyanabilir.
7) Dış cephedeki atık su inişlerinin tamamı sökülerek cepheye yeni kelepçeler montalanacaktır.
8) Tüm işlerin bitiminden sonra yönetim ve kat malikleri yapılan işi kontrol eder. Eksiksiz ve şık olduğuna karar verdikten sonra iskele sökülüp çevre temizliği yapılıp işverene teslim edilecektir.