İzmir Mantolama
25 yıldır hizmetinizdeyiz.

Arayın yada çağrı bırakın...
0541 730 48 86

İletişim Bilgilerimiz

0 (541) 730 48 86

TIKLA ARA WHATSAPP

Hakkimizda

Firmamız;

Mantolama ve Boya konusunda 16 yıllık deneyimi ve tecrübesi olan firmamız bu sektörde üretici ve uygulamacı olarak siz apartman yöneticilerine, inşaat firmalarına hizmet vermekten memnuniyet duyarız. Geçen yıllar arasında birçok deneyim ve tecrübe kazanmış olan firmamız uygulama konusundaki en iyi hizmet nasıl verebileceği konusunda 3 ana kural kendisine ilke edinmiştir.

 

1- UZMAN

Son yıllarda giderek artan dış cephe boya ve mantolama uygulamacılığı, sektöre bu işi yapıp yapamayacağını belli olmayan birçok kişinin usta adı altında bu işe atılmasını sağlamıştır. Bu nedenden dolayı sektördeki işçilik kalitesinin düşmesine kısa ve uzun vadede sorunların yaşanmasına yol açmıştır.

 

2- KALİTE ve GARANTİ

Uygulama dalında kullandığımız tüm malzemelerin kendi teknik özelliklerine uygunlukları şirketimiz tarafından garantilenmiştir ve şirketimizin garantisini yansıtmaktadır. İşçilikten doğabilecek hatalar 5 yıl süre ile firmamızın bakım garantisi altındadır.

 

3- MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Siz müşterilerimizi yaptığımız işin sonucunda memnun bırakmayı her zaman en önemli görevimiz olarak kabul etmekteyiz. İşe başlandığı andan teslim edildiği zamana kadar geçen süre içinde bizat kendimiz işi her an kontrol altında tutar, tüm ufak ayrıntıları dahi sonuna kadar denetler ve dört dörtlük bir şekilde işi siz müşterilerimize teslim ederiz.

Neden Dış Cephe Kaplaması Yaptırmalıyız?

Artan sokak yaşam gürültüsü, istikrarsız geçen mevsimler, aşırı sıcak yada soğuk hava, yağışlar ev sahiplerini kalıcı çözümler bulmaya zorluyor. Bunlardan en iyisi, yıllara meydan okuyan, iklim koşullarına dayanıklı dış cephe kaplamaları (strafor köpük)

Taahhüt Ettiğimiz İşler

1) Apartmanınızın dış cephelerinde portatif iş boru iskelesi kurulacak. Peyzaj örtüsü korunacaktır.
2) Cephedeki toz ve kabermış toz kabarcıkları tamamen kazınarak temizlenmesi
3) uygulama yapılacak yüzeylerdeki kırık ve çatlaklar tamir harçları ile bina estetiğini bozmadan itina ile yapılacaktır.
4) uygulama yapılacak yüzeylerin nem ve rutubetten korunması için yüzeylere neme karşı izolasyon astarı uygulanması
5) Yukarıdaki işin bitiminden sonra dış cepheye beğendiğiniz renkte ve istenilen malzeme uygulanacaktır.
6) Dış cephe işleri bitiminden sonra pencere kasaları ve sıca arasındaki boşluklar boyanabilir.
7) Dış cephedeki atık su inişlerinin tamamı sökülerek cepheye yeni kelepçeler montalanacaktır.
8) Tüm işlerin bitiminden sonra yönetim ve kat malikleri yapılan işi kontrol eder. Eksiksiz ve şık olduğuna karar verdikten sonra iskele sökülüp çevre temizliği yapılıp işverene teslim edilecektir.

Önce Müşteri Memnuniyeti...

Başlıca hizmet politikalarımızdan biri olan önce müşteri memnuniyeti, bizim için siz değerli müşterilerimizi önemsediğimizin bir göstergesidir...

Yılların Verdiği Tecrübe...

Yılların verdiği tecrübe ve işinde üst seviyeye gelmiş ustalarımız ile her zaman yanınızdayız...

Sık Sorulan Sorular

Yapılan işi başka bir ücret talep etmeden tekrardan istediğiniz gibi yaparız.
Çoğu hizmetimizde ödemeyi iş sonu alıyoruz, belirtilen iş bittiğinde memnun kalırsanız ödemeyi o şekilde alıyoruz. Memnun kalmanız öncelik plan bizim için.
Kullandığımız malzemeler 1. sınıf malzemelerdir aklınıza hiç bir tereddüt gelmesin. Piyasada satılan ucuz merdiven altı malzemeleri kalitemiz açısından kesinlikle kullanmamaktayız.
Yapmanız gereken şey çok basit irtibat telefonlarımızdan bize ulaşıp mekanınıza kadar geliyoruz kullanılacak malzeme fikir danışma vs.
Hayır, Adresinize kadar gelip yaptırmak istediğiniz işi görüp fiyat veriyoruz.
Ücretsiz keşif hizmetimiz bir yoğunluk olmadığı takdirde gün içerisinde aracımızla evinize kadar geliyoruz.
Ücretin yarısını iade ediyoruz.

İletişim Bilgilerimiz

0 (541) 730 48 86

TIKLA ARA WHATSAPP

EN ÇOK OKUNAN YAZILAR
İzmir Üçyol Mantolama işlerinizi Mantolama usta kadromuzla a dan z ye yapmaktayız. Üçyol genelinde 25 yılı aşkın süredir cephe mantolama ve Isı yalıtım alanında birçok Bina'nın Mantolama kaplamasını yapan firmamız sizle Mantolama işlerinde hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Dış okumaya devam et.
İzmir Narlıdere Mantolama işlerinizi Mantolama usta kadromuzla a dan z ye yapmaktayız. Narlıdere genelinde 25 yılı aşkın süredir cephe mantolama ve Isı yalıtım alanında birçok Bina'nın Mantolama kaplamasını yapan firmamız sizle Mantolama işlerinde hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Dış okumaya devam et.
İzmir Karaburun Mantolama işlerinizi Mantolama usta kadromuzla a dan z ye yapmaktayız. Karaburun genelinde 25 yılı aşkın süredir cephe mantolama ve Isı yalıtım alanında birçok Bina'nın Mantolama kaplamasını yapan firmamız sizle Mantolama işlerinde hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızı bilmenizi isteriz. Dış okumaya devam et.

SON YAZILAR

Bizi tercih ettiğiniz ve edeceğiniz için teşekkür ederiz...